חיפוש
  • Efrat Sa'ar

כיצד כדאי להערך לצילומי תדמית

עודכן ב: מאי 26

אתם כבר יודעים מה החשיבות של צילומי תדמית מקצועיים אך עדיין נרתעים מהמשימה. צילומי תדמית מקצועיים יכולים טיפה להלחיץ. בכדי להפוך את החוויה לנעימה יותר שתוביל לתוצאות מוצלחות יותר- הנה כמה טיפים שיעזרו:צרו לכם לוח השראה

אין על הפינטרסט במובן הזה. מוזמנים להכנס לאתר ולצור לכם תיקייה עם דוגמאות של צילומים שאהבתם- סוגי תאורה, יציבה, תנוחה, לבוש, איפור וכד׳.

תערבו את הצלמ.ת שלכם בתהליך

שתפו את הצלמ.ת שלכם עם לוח ההשראה שלכם. מה אהבתם בו. ככה תוכלו לבוא עם רעיון משותף מבעוד מועד.


רשימת הכנה לקראת הצילומים

הצילומים עומדים להתקיים אצלכם במשרד, בסטודיו או בבית- תערכו לכך בצורה הטובה ביותר. תנקו את החלל בו עומדים להתקיים הצילומים, מוזמנים לתלות תמונה שהייתם רוצים שתהיה במקום, תוסיפו קצת צבע עם פרחים. האם תרצו לסדר את השיער, להתאפר, ללכת למישהו מקצועי. כדאי שהכל יהיה מוכן ליום הצילומים.


מה לובשים?

בשלב ראשון הכינו כמה פרטי לבוש שהכי מחמיאים לכם ונותנים לכם הכי הרבה בטחון. מצטלמים על גבי רקע מסוים? וודאו מה צבע הרקע שתדעו מה לא ומה כן יתאים עם הרקע הזה. לא כדאי להגיע ליום הצילומים עם פריט לבוש אחד באותו צבע של הרקע… בנוסף- כדאי שיהיה מגוון- לוק אחד יותר קליל ואחר יותר רישמי. בכל מקרה מומלץ להגיע עם בגד בצבע אחיד ולא מקושקש או עם דוגמא.


שיער ואיפור

יש לכם אפשרות ללכת למספרה לפני הצילומים מעולה? רוצים להביא מאפרת וזה בתקציב שלכם- עוד יותר טוב.

זו ההזמדנות שלכם להוציא מעצמכם את המיטב.


סימכו על המומחים בתחומם

הראתם לספר.ית, מאפר.ת, צלמ.ת את תמונות הההשראה שהכי התחברתם אליהם- סימכו עליהם שהם יעשו הכל בכדי להגיע לתוצאה הרצויה שתתאים לצילומים. אמרו לבעלי המקצוע מהי מטרת הצילומים- האם מדובר בצילומי סטילס או וידאו והם כבר ידעו את העבודה.


תשדרו בטחון

אתם רוצים שהתמונה שלכם תשדר בטחון. מחקרים מוכיחים שעמידה של דקה- שתיים ב״עמדת כח״ יכולה בהחלט לעשות את העבודה. נסו לעמוד כמה דקות לפני הצילומים בתנוחת x פתוחה כאשר הידיים על המותניים ובפיסוק קל. זה יעזור לכם קצת להשתחרר ולהגיע בבטחון לצילומים.


דוגמאות לצילומי תדמית באתר מעונינים לתאם צילומי תדמית? מוזמנים לצור קשר בוואטסאפ המון בהצלחה!#צילומיתדמית #צילוםפורטרט #צילוםמקצועי #צילוםתדמית


45 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול